RENDEZ-VOUS EN LIGNERENDEZ-VOUS EN LIGNEWhatsappS.S.S.Download
Dent Europa
Altunizade Mah. Kısıklı Cad. No:25/2 34662 Üsküdar / İstanbul
info@denteuropa.com
22 Yıllık Tecrübe ile 4 ülkede

22 Yıllık Tecrübe ile 4 ülkede

İSTANBUL - FRANKFURT
BASEL - LONDRA

İncele...

PEDODONTİ KLİNİĞİ

PEDODONTİ KLİNİĞİ

ÇOCUK DİŞ HEKİMLİĞİ

Bebeğin ağzında ilk süt dişleri çıkmaya başladığında; anne temiz
bir tülbent veya gazlı bez yardımıyla beslenme sonrası
dişleri temizlemelidir.

İncele...

IMPLANT TEDAVİLERİ

IMPLANT TEDAVİLERİ

IMPLANT TEDAVİ SÜRECİ

Standart durumlarda 1-2 günde İmplant operasyonunu
DentEuropa Kliniğimizde gerçekleştirmekteyiz.

İncele...

Hakkimizda

Diş tedavi süreci, çoğu hastalar tarafından biraz korku, biraz endişe ile karşılansa da , hastaların kendilerini iyi hissedebileceği aydınlık ortam, ve dinlendirici müzik bu süreci keyifli hale getirmektedir. Yurtdışından gelen yabancı hastalara yönelik almanca, fransızca ve ingilizce konuşan sağlık ekibimiz, tedavi sürecini kolaylaştırmaktadır.

Ağız ve Diş Sağlığı tedavilerinde, tecrübeyi, son teknoloji cihazlar ile entegre ederek uzman kadromuzla kaliteli sağlık hizmetini sunmak.

CERTIFICATS

NOTRE MÉDECIN

Depuis 1997, DentEuropa Dental Group travaille avec des médecins spécialistes.

RENDEZ-VOUS EN LIGNE

!
!
!
Personel Sayısı
Uzman Hekim
Klinik Sayısı
Tedavi Gören Hasta Sayısı
Anlaşmalı Kurum

TRAITEMENTS

Histoires de clients heureux

Hüseyin Yildirim
Manisa
quote
    Dr.Emin beye çok tesekkür ederim. Dis tedavisi benim için bir kabustu fakat sayesinde bu korkumu yendim ve oldukça saglikli dislere kavustum.
Hüseyin Yildirim
AVANT
Hüseyin Yildirim
ALORS
Canan Kirbas
Istanbul
quote
    Denteuropa çalisanlarina gösterdikleri ilgi ve alakalarindan dolayi tesekkür ederim. Ben Istanbul Subesine gittim, Herkese tavsiye ederim
Canan Kirbas
AVANT
Canan Kirbas
ALORS

AVIS DES CLIENTS

Depuis 1997, DentEuropa Dental Group sert nos clients dans le monde entier avec 5 cliniques de traitement dentaire dans 4 pays.

Güner Aile
Merhaba, eşimle birlik de tedavi ve gezi amaçlı geldiğimiz istanbuldaki DentEuropa gruba baştan sona gösterdikleri ilgi alaka ve rehberliklerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Ayrıca işinde uzman doktorlardan da çok memnun kaldık.
Güner Aile
Londra
quote
Benedict S.
Gösterdiğiniz ilgi ve alaka için çok teşekkür ederim. Güler yüzlü ekibinizden gördüğüm harika hizmet için çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız.
Benedict S.
Polonya
quote
Aysel V.
Protez kullanıyorum, sağlıklı gülmeyi hayal ediyordum. Denteuropa özel ilgi göstererek bilgilendirdi. Tecrübeli diş hekimleri sayesinde tedavi olmaya karar verdim. Profesyonel ve modern bir hastane. Denteuropa ekibine ve hekimlere yaptığı başarılı ve acısız tedavi için teşekkür ederim.
Aysel V.
İsviçre
quote
Marita P.
Mükemmel bir deneyim oldu. Hemen randevu alabildim ve dişim çok profesyonelce tedavi edildi. Anadilimde uzman hekimlerle konuşabilmem ve harika misafir perverlikden çok memnun kaldım. Tüm çalışanlara çok teşekkür ederim.
Marita P.
İtalya
quote

BİLGİ &  MEDYA

Nos succursales en Turquie denteurop Dental Group et toutes nos branches européennes jusqu'à ce que d'autres innovations et améliorations, suivez-nous être au courant de l'évolution
santé dentaire.

Eksik Disler Için Yeni Tedavi Yöntemi
20 Eylül 2019
Lazer ile dikissiz implant tedavisi hakkinda açiklamalarda bulunan DentEuropa Dental Group Medikal Direktörü Agiz, Dis ve Çene Cerrahisi Uzmani Dr.Kivanç Türkoglu, implant tedavisinin yeni gelistirilmis teknikler sayesinde dis etini kesmeden ve dikis atmadan uygulanabildigini söyledi.
Avrupalinin disleri Türk doktorlara emanet
20 Eylül 2019
Uygun fiyatlar ve dünya standartlarinda tedavi yöntemleri ile Türkiye son yillarda saglik turizminde öne çikan ülkeler arasina girdi.

Özellikle özel saglik sektörü, medikal turizmde önemli bir rol oynuyor. Medikal turizm hizmetlerinin yüzde 91ini özel saglik sektörü sunarken, yüzde 9unu kamu hastaneleri sunuyor. Saglik turizminin en gözde alanlarindan biri de Agiz ve Dis Sagligi...

INSTITUTIONS PARTENAIRES

RENDEZ-VOUS EN LIGNE

!
!
!
Kapat
Lütfen İletişim Bilgilerinizi Giriniz!
Daha önce tedavi olduğunuz veya istediğiniz alanın da uzman hekimlerimizden herhangi birini belirterek randevu alabilirsiniz.